Producenci

Organizujemy szkolenia i kursy zawodowe dofinansowane przez Urzędy Pracy. Czy wiesz, że w 2021 roku możesz skorzystać z dofinansowania w wysokości nawet do 8 000 zł!

 

Nie przegap tej okazji!

 

Akademia Kosmetyczna High Heels jest ośrodkiem szkoleniowym, który kieruje swoją ofertę do osób, które planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w branży Beauty – to właśnie dla Was przygotowaliśmy najwyższej jakości szkolenia i kursy zawodowe, po których z powodzeniem rozpoczniecie pracę w tej właśnie branży.


Zapoznaj się z Naszą ofertą, przyjdź lub skontaktuj się z nami, a otrzymasz niezbędne informacje oraz pomoc dotyczącą możliwości dofinansowania swojego szkolenia.Kto może skorzystać ze szkoleń objętych dofinansowaniem?

Szkolenia kierujemy do osób które chcą zdobyć nowy atrakcyjny zawód, podnieść swoje umiejętności i kompetencje a przy okazji realizować swoje marzenia i pasje. Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, lub znalazłaś pracodawcę, który zadeklarował Twoje zatrudnienie po szkoleniu, możesz skorzystać z organizowanych przez nas szkoleń, a Twój Urząd Pracy sfinansuje je dla Ciebie.

Co podlega finansowaniu? 

Urząd Pracy może sfinansować pełen koszt szkolenia (możemy je łączyć tak, aby zapewniały najlepszy start w profesjonalnej karierze zawodowej). Finansowaniu podlegają również: ubezpieczenie kursanta, dojazd na szkolenie, dodatki szkoleniowe.


W jakiej wysokości można otrzymać dofinansowanie?

Osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy może się ubiegać o dofinansowanie w wysokości nawet do 8 000 zł.


Co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie?

- Skontaktuj się z Nami, a pomożemy Ci w doborze odpowiednich szkoleń oraz przedstawimy możliwe opcje uzyskania dofinansowania;
- Wypełnij niezbędną dokumentację (zapewniamy pomoc w sporządzaniu wniosków);
- Udaj się do Działu Szkoleń w Swoim Urzędzie Pracy i złóż komplet dokumentów.


Przeszkolimy Cię i umożliwimy zakup profesjonalnych produktów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w branży beauty. Wszystko w jednym miejscu, kompleksowo i wygodnie.

Zapraszamy do 
kontaktu w sprawie uzyskania szczegółów!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl