Producenci
O nas

Nasza placówka szkoleniowa działa od 2004 roku. Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy jak również akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty w Gdańsku na część prowadzonego kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Wysoką jakość naszych szkoleń gwarantuje doświadczona kadra oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Zespół trenerski składa się z doświadczonych wykładowców który doskonale zna specyfikę, charakter oraz innowacje w branży kosmetycznej. Wszystkie program naszych szkoleń powstały na podstawie wnikliwej analizy rynku pracy oraz zapotrzebowania na kwalifikacje.

Placówka szkoleniowa zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Jeleniogórskiej 5H lokal II. W skład bazy dydaktyczno lokalowej wchodzą gabinety kosmetyczne , toaleta dostosowana dla osób niepełnosprawnych , pomieszczenie socjalne w którym na czas trwania szkolenia organizowany jest bufet.

W pierwszym pomieszczeniu zorganizowano 16 stanowisk manicure, wszystkie stanowiska wyposażono w odpowiednie oświetlenie, lampy UV, frezarki kosmetyczne. Drugi gabinet został dostosowany do prowadzenia szkoleń z zakresu pedicure oraz stylizacji rzęs. Gabinet wyposażony jest w dwa elektryczne fotele kosmetyczne, frezarki kosmetyczne, krzesełka kosmetyczne, znajduje się tutaj również umywalka z zimną i ciepłą wodą. Bogate i nowoczesne wyposażenie gabinetów pozwala na realizacje zadań zgodnie z założeniami praktycznej nauki zawodu. Pomieszczenia spełniają wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy, obiekt jest pod stałą kontrolą Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku.
W procesie kształcenia wykorzystujemy środki dydaktyczne jak : tablice, rzutniki multimedialne, rzutniki slajdów, fantomy anatomiczne zapewniamy słuchaczom dostęp do sieci internetowej, kserokopiarek, drukarek oraz bieżący dostęp do literatury i czasopism, zgodnie z zakresem kształcenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl